SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Opinie

Sprzedażą wysyłkową sprzętu sportowego i turystycznego zajmujemy się od 2005 roku. Na początku głównym kanałem dystrybucji sprzętu był portal aukcyjny allegro.pl.
Wieloletnie doświadczenie pozowliło nam na zdobycie tycięcy zadowolonych klientów oraz pozytywnych komentarzy.

 

zaufany sprzedawca allegro

 

Wychodząc napszeciw oczekiwaniom naszym klientom oraz wielkim zapotrzebowaniem na sprzęt sportowy i turystyczny uruchomiliśmy sklep internetowy.
W tym momencie sklep w ofercie posiada ponad 4000 produktów. Wszystkie produkty posiadamy na stanie. A za fachową obsługę klienta odpowiada 6 w pełni wykwalfikowanych konsultantów.

Przez ten okres zdobyliśmy zaufanie tysięcy Polskich i zagranicznych internautów. Świadczą o tym opinie wystawione przez naszych klientów oraz certyfikaty jakości usług świadczonych przez nas.

 

 

zaufana strona www.sportowymarket.pl

 

 

 

sportowymarket najlepszym sklepem internetowym w Polsce

 

 

Sklepy24.pl to najstarszy i największy w Polsce portal gromadzący informacje i opinie o sklepach internetowych z wszystkich kategorii. Jest to jeden z najstarszych i najpopularniejszych portali o handlu elektronicznym i zarazem katalog sklepów internetowych. Opinie konsumentów zgromadzone na portalu Sklepy24.pl stanowią najlepszy dowód rzetelności i profesjonalizmu sklepów internetowych.

 

W 2010 roku wdrożyliśmy nowoczesną platformę do zarządzania sklepamem internetowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej platformy podnosimy jakość usług świadczonych przez nas, jesteśmy s tanie realizować większą ilość zamówień oraz lepiej zarządzać gospodarką magazynową. Obecnie jest to najlepsza i najefektywniejsza platforma zarządzania sklepami internetowymi.

 

Najlepszy sklep internetowy

 

Jakość usług świadoczonych przez nas potwierdzają opinie wystawione przez naszych klientów w niezależnym serwisie wystawiania opini oraz recenzjii o produktach.

 

 

opineo sportowymarket.pl

slucham swoich klientów sportowymarket.pl

 

Dzisiaj otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat "ZAUFANE OPINIE" nadawany przez serwis ceneo. Świadczy to o najwyższym poziomie usług i towarów, które dostarczamy do tysięcy naszych klientów. Wszystkim klientom dziękujemy za pozytywne oceny naszego sklepu.

 

 

certyfikat ceneo

 

Czym są „Zaufane Opinie” ?

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

Dlaczego powstały „Zaufane Opinie” ?

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów na Ceneo. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.

Zalety „Zaufanych Opinii”:

  • Są wystawiane przez rzeczywistych klientów sklepu;
  • Każdą transakcję można ocenić tylko jeden raz;
  • To wiarygodne źródło informacji zarówno dla klientów jak i dla sklepów;
  • Przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

Jak to działa ?

Kilka dni po złożeniu zamówienia Ceneo wysyła do Klienta sklepu e-mail z prośbą o wypełnienie ankiety z oceną transakcji. Do każdego zamówienia przypisany jest jeden, unikalny egzemplarz ankiety, dzięki czemu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie.

Dlaczego warto wypełniać ankiety?

Wystawiając „Zaufane Opinie” dostarczasz innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepach internetowych. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów on-line.

Jak rozpoznać, który sklep zbiera Zaufane Opinie ?
Zielone logo przy komentarzach to gwarancja, że wybrany sklep otrzymał co najmniej 30 „Zaufanych Opinii” i współpracuje z Ceneo dłużej niż pół roku. Do programu może przystąpić każdy sklep internetowy, a znaczek przyznawany jest w momencie spełnienia powyższych warunków. Niektóre sklepy zamieszczają także na swoich stronach symbol „Zaufanych Opinii” – klikając w niego masz pewność, że przeczytasz opinie zweryfikowane przez Ceneo. 

 

pixel